Hakkımızda

Firmamız, enerji alt yapı yatırımları alanında faaliyet göstermek üzere genç mühendislerden oluşan yeni ve dinamik bir yapılanma ile hizmete başlamıştır.En önemli hedefimiz tüm Türkiye’de var olarak, enerji yatırımlarında çözüm ortağınız olmaktır.

Yatırımlarını sürekli işine yaparak günden güne büyüyen firmamız sürdürülebilir başarı için en önemli üç unsura yani:”Müşteri,Çalışan ve Tedarikçi Firmalar”a büyük önem vermiş ve bunlar tarafından hep sevilen ve saygı gören bir konumda olmuştur.

İlkesi kalite olan, hedefleri büyük,geleceğe umutla bakan genç,dinamik,sadık,özverili ve yüksek öz güvenle çalışan bir kadroya ve inanca sahip firmamızın en büyük temennisi tüm müşteri ve tedarikçileri ile hep birlikte nice 50. yıllara sağlık ve başarılarla ulaşmaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz; yurt içinde ve yurt dışında üretim ve hizmet sağlayıcıları ile nihai tüketicilerin faaliyetlerinin ve konforlarının aksamaması için gerekli elektrik enerjisi ihtiyaçlarını uygun fiyatta, üstün kalitede ve mevzuata uygun güvenilir ürünler ile karşılamaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz; Önce İnsan felsefesinden, firma güvenirliğinden ve ürün kalitesinden ödün vermeden, bilgi ve teknolojinin önemini özümsemiş, yetkin ve yaratıcı kadromuzla gelişen standartları takip ederek yatırımlarımızı sürdürüp dünyanın önde gelen enerji üreticilerinden biri olmak.